Kształcenie w każdym zawodzie

Chcesz zostać kucharzem, fryzjerem, stolarzem, a może elektrykiem? Nie ma problemu! Branżowa Szkoła I Stopnia START jako jedyna w regionie oferujemy Ci naukę w każdym zawodzie. Już teraz dajemy Ci gwarancję, że od września podejmiesz naukę w wybranym zawodzie nawet jeżeli będziesz jedyną osobą, która go wybrała. 

Pełną listę zawodów znajdziesz tutaj


Projekt „wySTARTuj z własną firmą”

Z nami dobrze wystartujesz! Zostań lokalnym przedsiębiorcą!

Wyjątkowy projekt edukacyjny realizowany wyłącznie w Branżowej Szkole I Stopnia START we Włocławku! Profesjonalnie przygotujemy Cię nie tylko do pracy w wybranym zawodzie ale także do efektywnego prowadzenia własnej firmy. Z nami osiągniesz sukces w życiu!

 1. Rejestrowania i prowadzenia własnej firmy

 2. Otrzymywanie dofinansowań na prowadzenie działalności

 3. Techniki nowoczesnego marketingu

 4. Dodatkowe kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

 5. Spotkania z lokalnymi pracodawcami

Uczniowie realizujące projekt otrzymają Certyfikat „Młodego Przedsiębiorcy” wydany przez Dyrektora Branżowej Szkoły I Stopnia START we Włocławku.


Akcja „Daj sobie czas”

Wiemy, że wybór dalszej drogi kształcenia to bardzo ciężka decyzja, szczególnie w tak młodym wieku. Dlatego u nas możesz zmienić zawód i miejsce praktyk do 30 październik! Dzięki temu będziesz miał dwa miesiące na sprawdzenie w realnych warunkach pracy, czy dokonałeś trafnego wyboru. Jako jedyni oferujemy pełną gamę zawodów także z pewnością każdy znajdzie profesję idealną dla siebie!


Pozostałe korzyści

Oprócz skutecznej nauki zawodu oferujemy naszym uczniom:

 1. Bezpłatną naukę

 2. Darmowe podręczniki

 3. Wynagrodzenie za praktyki

 4. Wyjazd integracyjny gratis

 5. Darmowy internat

 6. Stypendia dla uczniów zdolnych